Jdi na obsah Jdi na menu
 

Novinky

Odborné setkání členů CzELA

3. října 2017

V říjnu 2017 proběhlo další odborné setkání členů spolku CzELA na téma: Vybrané otázky pracovní doby - aplikační problémy vyskytující se v praxi. Odpovědi na otázky a zápis ze setkání si můžete přečíst zde.

linka_520.jpg

Setkání členů CzELA

6. října 2016

Další setkání členů spolku CzELA se uskuteční dne 6. října 2016 od 18 hod v sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík. Hostitelem a organizátorem setkání je Mgr. Michal Kašpárek. Téma bude upřesněno.

linka_520.jpg

CzELA sponzorem výroční konference EELA 2016 v Praze

Prosinec 2015

Ve dnech 19. – 21. května 2016 se Praze uskuteční výroční kongres Evropské asociace právníků specializujících se na pracovní právo EELA 2016. Záštitu nad akcí převzala Česká advokátní komora. Hlavními partnery jsou The Law Reviews, CzELA a Botanicus, mediálním partnerem poté epravo.cz.

Dvoudenní kongres EELA (European Employment Lawyers Association) se po loňském kyperském létu přesunuje do samotného historického i geografického srdce Evropy – do Prahy. V pátek 20. května 2016 konferenci zahájí svou přednáškou velmi speciální a vážený host Msgr. Prof. Tomáš Halík, Ph.D., DD.

Více informací o konferenci a jejím programu naleznete zde.

linka_520.jpg

CzELA a aktuální problémy pracovního práva
Regiony24, 8. listopadu 2012

Počátkem října zahájila svoji činnost Česká asociace advokátů (CzELA), která spojila přední české advokáty, kteří se specializují na pracovní právo. Jedním ze zakládajících členů je i Markéta Cibulková, advokátka DLA Piper Prague LLP. Cílem CzELy je setkávání, výměna zkušeností a užší spolupráce odborníků této právní disciplíny.

Celý text článku naleznete zde.

linka_520.jpg

Sdružení CzELA chce zlepšit pracovní právo
Ekonom, 31. října 2012

Nezvyklou spolupráci advokátů jak z českých, tak i mezinárodních kanceláří, bez ohledu na jejich velikost, slibuje vznik nového sdružení CzELA.

Celý text článku naleznete zde.

linka_520.jpg

Asociace CzELA se vyjádřila k návrhu zákona, kterým se mění zákoník práce
Dopis Ministerstvu spravedlnosti, 31. října 2012

Připomínky k návrhu zákona, kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím rekodifikace soukromého práva hmotného.

Celý text článku naleznete zde.

linka_520.jpg

Advokáti s pracovněprávní specializací se sdružují do CzELA
Právní rádce, říjen 2012

Odborníci na pracovní právo napříč tuzemskými i mezinárodními kancelářemi začali vstupovat do sdružení CzELA.

Celý text článku naleznete zde.

linka_520.jpg

CzELA - nové sdružení pro pracovní právo
Mzdová praxe, 18. října 2012

Pod názvem CzELA vzniklo sdružení odborníků, kteří se pohybují v oblasti pracovního práva, jehož cílem je zajišťovat užší spolupráci, být zdrojem informací a napomáhat při tvorbě nových předpisů.

Celý text článku naleznete zde.

linka_520.jpg

Napsali o nás
EPRAVO, 10. října 2012

Tisková zpráva / Pod názvem CzELA (Czech Employment Lawyers Association) začala působit česká asociace advokátů - specialistů na pracovní právo.

Celý text článku naleznete zde.

 
 

 

 
TOPlist